Biznes międzynarodowy

0
1169

Rosnący międzynarodowy rynek firm stał się bardzo konkurencyjny nie tylko w świecie biznesu, ale także w międzynarodowym zawodzie biznesu. Coraz więcej specjalistów dąży do osiągnięcia sukcesu w ciągle zmieniających się i szybkich możliwościach kariery w międzynarodowych zawodach biznesowych. Międzynarodowe kariery biznesowe są w pewien sposób bardzo satysfakcjonujące i lukratywne, jednak wyzwanie polega na tym, jak można w pełni rywalizować o międzynarodowe stanowiska biznesowe i udowodnić, że są atutem dla organizacji, do której się przyłączą. To jest powód, dla którego większość profesjonalistów zdobywa wykształcenie i międzynarodowy dyplom biznesowy.

Międzynarodowy stopień biznesowy może być cennym zasobem dla osoby wysoce skoncentrowanej na osiągnięciu sukcesu na arenie międzynarodowej kariery biznesowej. Logicznie rzecz biorąc, osoba posiadająca dyplom z międzynarodowego biznesu dostanie pracę w międzynarodowej firmie biznesowej, a nie osoba, która właśnie ma dyplom z biznesu. Chociaż w tej samej dziedzinie, specjalność biznesowa w wybranej dziedzinie, takiej jak biznes międzynarodowy, zawsze stanowi przewagę nad drugą. Podobnie było to, że magister międzynarodowego biznesu będzie korzystniejszy niż tylko międzynarodowy stopień biznesowy.

Szkoły biznesu z biegiem lat stały się również bardziej konkurencyjne, oferując najlepsze studia z zakresu biznesu i biznesu międzynarodowego. Zapewnienie pomyślnego międzynarodowego dyplomu ukończenia studiów biznesowych było celem tych szkół i przyczyniło się do wzrostu zapotrzebowania na bardziej skutecznych i wydajnych specjalistów z branży międzynarodowej. Oto niektóre ze znanych szkół, które oferują międzynarodowe stopnie biznesowe:

University of Phoenix
Ta szkoła jest największym prywatnym uniwersytetem w USA, który oferuje stopnie naukowe w dziedzinie biznesu, takie jak licencjat, magisterium i doktorat w zakresie globalnego zarządzania, zarządzania technologią, systemów informatycznych, rachunkowości, finansów, e-biznesu i administracji.

Uniwersytet Walden
Ten uniwersytet jest akredytowany przez Higher Learning Commission i oferuje tytuły magistra i licencjata z zarządzania oraz doktoratu i magistra z psychologii. Oferują programy biznesowe, które obejmują: e-biznes przedsiębiorczość, MBA, rachunkowość, opiekę zdrowotną Mgt., Zarządzanie, marketing, MIS / Tech Mgt., Zasoby ludzkie i biznes międzynarodowy.

Keizer College
Ta szkoła oferuje stopnie naukowe za 18-24 miesiące i licencjat w zaledwie 41 miesięcy. Uwzględniono następujące programy biznesowe: licencjat z marketingu, licencjat z HR, biznes międzynarodowy, zasoby ludzkie, marketing oraz MIS / Tech Mgt.

Uniwersytet Argosy
Ta uczelnia oferuje trzynaście lokalizacji w kampusie metropolitalnym w całych Stanach Zjednoczonych oraz oferuje certyfikaty magisterskie, licencjackie, doktoranckie i podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu, administracji biznesowej, systemów informatycznych, przywództwa, zarządzania zdrowiem i międzynarodowego biznesu.

Florida Metropolitan University (FMU)
Ten uniwersytet ma lokalizacje na całym Florydzie i oferuje dziedziny kariery w biznesie, komputerach, wymiarze sprawiedliwości, projektowaniu, opiece zdrowotnej, prawie, zarządzaniu i marketingu. Oferują programy biznesowe, takie jak: MBA, licencjat w biznesie, współpracownicy w biznesie, współpracownicy w rachunkowości, rachunkowość, zarządzanie, marketing i biznes międzynarodowy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.