Strona głównaUncategorizedCiekawy pomysł na urozmaicenie wnętrza

Ciekawy pomysł na urozmaicenie wnętrza

Istnieje naprawdę wiele dosyć prostych, ale za to przykuwających uwagę pomysłów na odpowiednie udekorowanie swojego salonu.

Drewniana mapa świata to jednokolorowa (można wybrać kolor drewna) drewniana “układanka”, którą można przytwierdzić do ściany, kawałki drewna są grubości od sześciu do dwunastu milimetrów, a rozmiar tej ozdoby można wybrać. Na mapie zostały zaznaczone granice, które zawierają nazwy państw. Można także skorzystać z dodatków, które dodają nazwy oceanów. Ta mapa świata na ścianę to zdecydowanie bardzo ciekawe urozmaicenie wnętrza, które zainteresuje dorosłych rozszerzających swoje horyzonty geograficzne bądź są nią zainteresowani, jak i dla ich dzieci, które na pewno o wiele lepiej będą pochłaniały informacje na temat świata, gdy będą mogły dotykać, patrzeć i czytać na temat położenia każdego istniejącego kraju bądź miejsca na świecie. Podobnie zareagują osoby, które przyjdą do twojego domu. Na pewno zaciekawi ona nie jednego gościa i wywrze na nim pozytywne wrażenie.

Co w tym takiego ciekawego i uniwersalnego, aby o tym pisać? Po pierwsze jest to ozdoba, która pasuje do każdego stylu, nieważne czy lubisz bardziej luksusowe style jak glamour lub art déco, proste style jak skandynawski, klasyczny bądź vintage lub jesteś fanem bardziej chaotycznych stylów jak boho i ekletyczny, drewniana mapa świata jest bardzo uniwersalna i dzięki wyborowi koloru pasuje do praktycznie każdej ściany. Moim zdaniem jednak najciekawsze jest to, iż jest to właśnie mapa świata. Dzięki charakterystyce tej ozdoby można ją edytować w dowolny sposób, przyklejać do niej zdjęcia z podróży, malować na niej najpiękniejsza miejsca które znajdują się w konkretnym kraju lub nawet zaznaczać na niej najważniejsze wydarzenia historyczne, pomysłów jest naprawdę wiele a dzięki temu, że jest zrobiona z drewna, jest ona wyjątkowo łatwa do podporządkowania sobie jej wyglądu pod swoje własne potrzeby. Podsumowując, jest to prosta ozdoba, która zainteresuje każdego niezależnie od wieku, do tego jest bardzo uniwersalna i łatwa do edycji.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne