Wózek do przewożenia chorych na leżąco – Euro-Medical – Sprawdź

0
141

Firma Euro-medical posiada szeroką ofertę handlową wózków do przewożenia pacjentów. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to urządzenie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki medyczne wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne składane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel jak również wieszak kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od oczekiwań użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę www i wyślij zapytanie ofertowe. Zapraszamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 12 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu medycznego dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.

Oto nasza namiary :
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres email: biuro@euro-medical.pl
strona www: https://euro-medical.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.