Strona głównaUncategorizedPortal Znany Księgowy - pomoc księgowej.

Portal Znany Księgowy – pomoc księgowej.

Pierwsze lata portalu Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak klientów wiec interes nie spinał się. Jednak szeroki marketing, zaangażowanie i codzienna praca sprawiły, że obecnie współpracujemy w Polsce z wieloma biurami rachunkowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych klientów. Łączymy klienta ostatecznego z biurem księgowym. Odwiedź nas i przedstaw nam swoje wymagania. Zdobycie takich wiadomości oraz dokumentów pozwala nam na dopasowanie oferty handlowej do indywidualnych wymagań klienta oraz określenie zakresu usług, który usprawni pracę firmy czy przedsiębiorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno małych jak również dużych firm. Zasięg naszych usług to cały kraj. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dopasujemy się do państwa potrzeb. Jako biuro podatkowe służymy przedsiębiorcom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość darmowych konsultacji.

Proponowana oferta biura rachunkowego

Posiadamy szerokie doświadczenie i wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi. Zakres naszej oferty cenowej to: podatkowa książka przychodów oraz rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, opracowanie oraz składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej działalności w księgowości. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgowe w atrakcyjnej cenie – sprawdź https://znany-ksiegowy.pl . Z naszym portalem zawsze można się darmowo skonsultować i liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem rozliczeniowym Znany Księgowy. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku i oferujemy profesjonalne usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Wycena księgowości odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania co miesiąc; liczba pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz zlecenie. Czekamy na ciebie i na twoją decyzję. Nie czekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń teraz do nas. Umówimy się na spotkanie w celu zawarcia umowy o współpracy. Jesteśmy przekonani, że niesie to obopólne korzyści dla obu stron.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne