Strona głównaUncategorizedOchrona herbicydowa zboża za pomocą preparatu Galaxo 150 WG

Ochrona herbicydowa zboża za pomocą preparatu Galaxo 150 WG

Herbicydy selektywne stanowią niebagatelne zabezpieczenie pól uprawnych.

Przeciwdziałają uszkodzeniom plonów spowodowanych przez chwasty. W tym artykule chcemy Państwu przedstawić i polecić środek Galaxo 150 WG. Na początku wypada powiedzieć, że ten preparat to innowacyjna synteza trzech chwastobójczych składników chemicznych. Są to: florasulam, jodosulfuron metylosodowy i tribenuron metylowy). Kompozycja Galaxo 150 WG daje gwarancję szerokiego spektrum działania, a także skuteczność na najwyższym poziomie. Znaczący efekt działania herbicydu pojawia się po kilku tygodniach (ale nie dłużej niż po miesiącu). Jego przeznaczeniem użytkowym jest ochrona następujących rodzajów zbóż: pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto ozime, pszenica jara, jęczmień jary i żyto jare. Zaręczamy, że jest to produkt spełniający wszelkie branżowe standardy, przy czym zachowuje niezwykle atrakcyjną cenę.

Na co trzeba uważać, aby ochrona herbicydowa zboża się udała?

Podstawowa zasada polega na rygorystycznym przestrzeganiu instrukcji obsługi. Dawka podana roślinom powinna być zgodna ze wskazówkami producenckimi, w przeciwnym wypadku można doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zboża. Kluczową sprawą jest też pogoda – na przykład wiatr może spowodować przeniesienie środka chwastobójczego w niechciane miejsca. Deszcz i susza powodują obniżenie efektywności preparatu. Nie należy też stosować Galaxo 150 WG na chorych lub uszkodzonych roślinach, a także w okresach przymrozków. Te wszystkie zastrzeżenia wydają się mało zachęcające, ale obiecujemy Państwu, że nawet po ulewie Galaxo 150 WG będzie mimo osłabienia eliminować chwasty.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa tym preparatem – jest to światowej klasy ochrona herbicydowa zboża. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że możemy go Państwu zaproponować. Czekamy cierpliwie na Państwa pytania.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne